Bize Ulaşın: 0542 619 01 81

23 Nisan 1980 İstanbul’ da doğdu. 1997-2002 yılında Marmara Üniveristesi Tekstil Teknoloji Öğretmenliğini bitirdi. Aynı yıl girmiş olduğu sınavı kazanarak, 2002-2007 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu.

2007-2015 yılları arasında Bahçelievler Belediyesi Sevgi Evi Kronik Psikotik Rahatsızlıklar Merkezinde Uzman Psikolog/Yönetici olarak çalıştı. Bu merkeze kayıtlı 150 Psikotik rahatsızlığı olan (şizofren, şizoafektif) ve bipolar hastalarla bireysel görüşmeler ve grup psiko-eğitimleri verdi.

Aynı zamanda hasta yakınlarına da merkezde aile eğitimlerinin yanı sıra ev ziyaretlerinde de bulunarak psikolojik destek hizmeti vermiştir. Bu hizmetle beraber merkezdeki 6 farklı branşta (resim-el sanatları-dikiş-müzik-spor-hemşire) çalışan eğitimcilere de merkez hastalarına daha profesyonel hizmet verebilimeleri için eğitim vermiştir.

Eş zamanlı olarak özel danışmanlık merkezlerinde Kaygı Bozuklukları (panik bozukluk, yaygın anksiyete bozukluğu, fobiler, obsesif-kompülsif bozukluk) yaşayanlara Bireysel Terapi verirken, Aile içi İletişim sorunları yaşan ailelere Aile Terapisi ve Evlilik öncesi yada sırasında problemler yaşayan çiftlere Evlilik Terapisi hizmeti vermiştir.

2010 yılında başladığı Okan Üniversitesi Yüksek Lisans programında yoğunluklu olarak aile çift terapileri ve yetişkin bireysel terapi eğitimleri ve süpervizyonu almıştır.

Aldığı Eğitim ve Sertifikalar

2008 Psikoteknik Değerlendirme Sertifikası(Psikotek Danışmanlık)

2009 Şizofreni Gönüllüleri Konferansı

2009 Psikoloji Kongresi Katılım Sertifikası

2012 Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Sertifikası (Sağlık Bakanlığı)

Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı (tez aşamasındadır.)